Kniha návštěv

...DĚKUJI...

momina | 28.02.2015

...náhoda nenáhoda...prohlížím si březnový KAMELOT a...tu čtu festival PRAMEN ŽIVOTA...kouknu na Vaše stránky ... smekám...kus velké práce a CESTY...těším se na setkání ve "Svahovce" 21.3...je nutná rezervace???...děkuji ....

Re: ...DĚKUJI...

Monika-Rozárka | 13.03.2015

Krásný den,moc děkuji,velmi si toho vážím.Na festival i jarmark rezervace není nutná,je to volně přístupné pro každého.Začátek je v 10h a končíme po 18h rituálem na ukončení zimy a přivítání jara.Tak až uvidíte "babu" v růžovém..hlaste se:o)
Moc se těším na osobní setkání...S úctou,láskou a vděčností Monika-Rozárka

Pozdrav

Dana | 20.02.2015

Ahoj Mončo, máš kráááásné stránky ;o)). Ostantě jsou úžasné stejně jako ty ;o). Posílám pozdrav na dálku, měj se krásně.

Re: Pozdrav

Monika-Rozárka | 22.02.2015

Jééé..moc děkuji Danuš,ani nevíš,jakou mi to udělalo radost..dělám si je totiž sama a jsem samouk..takže metoda pokus-omyl :o)
Měj se krásně a užívej přicházejícího jara...(už mam na zahrádce sněženku..jupííí)...Monča

Děkuji

Alena | 18.01.2015

Moni, děkuji za seminář v Mariánských Lázních, na kterým jsem mohla být společně s tebou a s děvčaty. Ještě teď to na mě doléhá. Jsem stále plná dojmů. Ráda bych se zúčastnila dalších sebepoznávacích seminářů. Tak věřím, že jsme se neviděli naposledy. Je úžasný, že teď poslední dobou potkávám tak úžasný lidi jako jsi ty a Lea atd., od kterých se mohu učit, kteří mě nabijí. Jsem za to vděčná. Ten vesmír nám to hezky servíruje. Děkuji moc. S pozdravem Alena Seberová

Re: Děkuji

Monika-Rozárka | 13.02.2015

Alenko,bylo mi ohromnou ctí...děkuji :o)
Věřte,že bude už "jen líp"..i když někdy to tak vůbec nemusí vypadat :o)
Monika-Rozárka

Poděkování

Michaela | 17.01.2015

Krásný den :)
chtěla bych moc poděkovat za včerejší úžasné setkání :). Ještě teď jsem plná skvělých dojmů. S přítelem jste neskutečný pozitivní náboj, a je krásné se na vás dívat. Také moc děkuji za překrásné amulety, určitě je využiju i pro rodinu a blízké. Jste chodící sluníčko, kéž by takových jako jste vy bylo víc, hluboce se před Vámi klaním a smekám jak vřelé srdíčko máte.
Přeji krásný víkend. S přátelským pozdravem
Míša Ježková :).

Re: Poděkování

Monika-Rozárka | 17.01.2015

Míšo....DĚKUJI......to já si vážím Vaší projevené důvěry :o)

pozdrav

vera | 30.10.2014

Ahoj Moni, vzhledem k tomu, ze nase ,,fyzicke schranky,, se oddalily, a zastihnout te, je temer nemozne,reaguji takto.:-)
Mas krasne, nove upravene stranky, kde je videt vyvoj...
Jsem rada, ze sdilis stejny prispevek z knihy Hovory s Bohem, ktery jsem mela drive na strankach i ja...Je to uzasne moudro, ktere lze neustale pouzivat a mit na mysli. Dekuji za to a preji at se ti dari Vera

Re: pozdrav

Monika-Rozárka | 17.11.2014

Krásný den Věruš,moc děkuji za postřeh a "pochvalu".Ano naše schránky se oddálili,ale vzdálenost mezi námi není na překážku toho " se cítit"..aspoň tak to vnímám já....co myslíš..?:o)
Ani nevím,že "moudro lidského rozdělení",je z knížky Hovory s Bohem...,když jsem ho od Tebe tehdy slyšela,hřálo mě u srdce a proto jsem se rozhodla si ho vložit i sem a sdílet ho dál.DĚKUJI ZA TO,ŽE JSI..A ŽE SE NAŠE CESTY PROLNULY...MOC SI TOHO VÁŽÍM :o)
Objímám..byť jen na dálku....S úctou,láskou a vděčností Monika

<< 1 | 2 | 3 | 4 >>

Přidat nový příspěvek