Kniha návštěv

TAO

Páter Pavel Jakub Rokitzan | 06.01.2020

Jsi překrásná Bohyně jež zanechává stopy svých kročejí v prostorách času kde láskou jsi.
Kde láskou jsi spanilou a nezištnou a každý tvůj dotek otvírá duše těch jenž k tvé kráse přivoní.

Re: TAO

Monika Rozárka | 03.05.2020

Pavle.....ooooo....z hloubky srdce děkuji....
Jsem nesmírně poctěná,že jsi ochutnal esenci LÁSKY....
DĚKUJI

Poděkování

Lenka | 21.09.2019

Dnes koncert Maoka uzasny.Diky jste svetlonoši.Lenka

Re: Poděkování

Monika Rozárka | 02.10.2019

Bylo nám ctí Lenko....DĚKUJEME...

Pozdrav :-)

Romča | 26.05.2016

Ahoj Moni,

moc Tě zdravím a smekám před proměnou, kterou jsi prošla. Musím se na Tebe přijít podívat osobně ;-) Jsi úplně jiná žena...To, že jsi stála na začátku mé cesty, kus jsi šla po mém po boku a pomohla mi plno věcí pochopit a přijmout, víš moc dobře. Pak se naše cesty na chvilku rozešly, čas a osud nás každou šoupnul někam jinam..ale myslím, že jsme na sebe nezapomněly ;-) aspoň já na Tebe ne..a teď jsem nějakou náhodou zavítala na Tvoje stránky a valím oči, jaký kus práce jsi udělala..tak jsem zvědavá, co pro nás Osud zase společného chystá :-D Měj se krásně - stránky máš úžasné..Romča

Re: Pozdrav :-)

Monika | 10.06.2019

Plně se ztotožňuji s tím, co napsala Romča. Monča je znovuzrozená Bohyně...

Všem ženám

Lenka | 03.05.2016

Nejdražší Moni-Rozárko,

slova nemůžou vystihnout prožitky ze semináře, jeho hloubku, která mě zasáhla, ani prožitky uplynulých dní, které byly požehnáním.
Skláním se s pokorou a s díky. Děkuji za to, že jsem našla Tebe a Tvé semináře. Děkuji za to, že jsi, že jsem, děkuji.

Vzkaz všem ženám:
zastavte se na okamžik. Odložte žehličky, vařečky, nákupní tašky, odložte aktovky, vypněte počítače a telefony, alespoň na okamžik se zastavte a nechte své děti, muže a celý zbytek světa, ať se o sebe postará sám. Teď je tu vaše chvíle, jen na vás záleží. Dopřejte si, co si zasloužíte-teď a tady jen vy, pro sebe.
Jste ženy, dokonalé a krásné právě takové, jaké jste. Máte právo být ženou a dopřát si vše, po čem toužíte. Přestaňte se snažit všechny potěšit a začněte být sami sebou.
Jediné, na čem opravdu záleží, je najít sebe sama a uvědomit si svou hloubku, kdo jsem. Vše ostatní pak přijde samo a svět pak bude lepší pro všechny.

Ještě jednou díky. Teprve teď vidím, teprve teď slyším, teprve poslední dny cítím, co je láska.
Děkuji.

S pokorou, láskou a úctou

Lenka

poděkování

Lenka | 16.03.2016

Nejdražší Rozárko - Mončo,

chci Ti moc poděkovat za to, co děláš a že co děláš, děláš tak dobře a ze srdce. Tvé semináře mi pomáhají. S každým ze mě spadl kus něčeho neuvěřitelně těžkého, co mi bránilo volně dýchat a leželo v žaludku jako těžký kámen.
Jsem si vědomá toho, že práci, která mě vede k lepším dneškům a k radosti, dělám já sama. Můj dík patří Tobě za to, že mi, nám ženám, ukazuješ cestu a pomáháš s prací vedoucí k osvobození a vědomému ženství. Jsi jako maják, který svým světlem ukazuje cestu zbloudilým lodím - ženám...
Dlouhé roky jsem hledala samu sebe skrze nejrůznější techniky a "učitele". Pokaždé jsem však všechny odložila, protože jsem necítila sebe samu. Pokaždé se jednalo o hodiny strávené čištěním min. životů, práce s kyvadlem energií a pod. Nemám v úmyslu tyto techniky nikterak snižovat, ale když jsem pak zjistila, že se necítím o moc lépe, ne dlouhodobě, pochopila jsem, že se upínám na něco, co mě odvádí od TADY A TEĎ, od VĚDOMÉHO PŘÍTOMNÉHO OKAMŽIKU.
Každá z těch technik mi něco dala a otevřela kus vědomí, ale stále jsem byla nespokojená sama se sebou.
Díky chvílím stráveným ve Tvé přítomnosti cítím, že nejdůležitější je pro mě být vědomě tady a teď a žít skutečnost, že JÁ je ŽENA - BOHYNĚ, že JÁ je bezvýhradná, bezpodmínečná BOŽÍ LÁSKA. Cítím to celý svůj život, ale neuměla jsem to žít.
Tvé semináře a Tvá čistá, přirozená ženskost mi umožnily prožít to v mnoha okamžicích a i přesto, že se chvílemi vracím ke způsobu života, který mi už nevyhovuje, vím, že jsem mnohem blíž tomu, žít tu skutečnost každý okamžik každého dne, než kdykoli dřív.

Měla jsem silné nutkání Ti to napsat a poděkovat.

Děkuji za to, že jsi �

Krásné dny ze srdce a s pokorou přeje

Lenka

Křest knihy

Daria | 19.08.2015

Moniko, křest tvé knihy byl pro mě moc krásný a příjemný zážitek. Děkuji, že jsem mohla být součástí této krásné atmosféry. Tvou knihu "MUENA hluboké učení lásky" jsem ještě ten večer přečetla jedním dechem. Úžasný životní příběh a nádherné, citlivé zpracování!!! Vím, že jsi o sobě říkala, že nejsi spisovatelka ..., ale tou knihou jsi "řekla nahlas" to, co mnohé ženy cítí v hloubi své duše a neumí ten pocit pojmenovat či se bojí si to vůbec uvědomit. Díky terapeutko za léčení žen :o) S láskou Daria

Re: Křest knihy

Monika - Rozárka | 20.08.2015

...DĚKUJI...s ohromnou vděčností...
....slova nejsou zapotřebí...

1 | 2 | 3 | 4 >>

Přidat nový příspěvek