poděkování

Lenka | 16.03.2016

Nejdražší Rozárko - Mončo,

chci Ti moc poděkovat za to, co děláš a že co děláš, děláš tak dobře a ze srdce. Tvé semináře mi pomáhají. S každým ze mě spadl kus něčeho neuvěřitelně těžkého, co mi bránilo volně dýchat a leželo v žaludku jako těžký kámen.
Jsem si vědomá toho, že práci, která mě vede k lepším dneškům a k radosti, dělám já sama. Můj dík patří Tobě za to, že mi, nám ženám, ukazuješ cestu a pomáháš s prací vedoucí k osvobození a vědomému ženství. Jsi jako maják, který svým světlem ukazuje cestu zbloudilým lodím - ženám...
Dlouhé roky jsem hledala samu sebe skrze nejrůznější techniky a "učitele". Pokaždé jsem však všechny odložila, protože jsem necítila sebe samu. Pokaždé se jednalo o hodiny strávené čištěním min. životů, práce s kyvadlem energií a pod. Nemám v úmyslu tyto techniky nikterak snižovat, ale když jsem pak zjistila, že se necítím o moc lépe, ne dlouhodobě, pochopila jsem, že se upínám na něco, co mě odvádí od TADY A TEĎ, od VĚDOMÉHO PŘÍTOMNÉHO OKAMŽIKU.
Každá z těch technik mi něco dala a otevřela kus vědomí, ale stále jsem byla nespokojená sama se sebou.
Díky chvílím stráveným ve Tvé přítomnosti cítím, že nejdůležitější je pro mě být vědomě tady a teď a žít skutečnost, že JÁ je ŽENA - BOHYNĚ, že JÁ je bezvýhradná, bezpodmínečná BOŽÍ LÁSKA. Cítím to celý svůj život, ale neuměla jsem to žít.
Tvé semináře a Tvá čistá, přirozená ženskost mi umožnily prožít to v mnoha okamžicích a i přesto, že se chvílemi vracím ke způsobu života, který mi už nevyhovuje, vím, že jsem mnohem blíž tomu, žít tu skutečnost každý okamžik každého dne, než kdykoli dřív.

Měla jsem silné nutkání Ti to napsat a poděkovat.

Děkuji za to, že jsi �

Krásné dny ze srdce a s pokorou přeje

Lenka

Přidat nový příspěvek